اجاره انباری،انبارداری ، انبار مواد غذایی انبار مواد اولیه اجاره انبار به صورت وزنی و خرجی و متری انبار شور آباد ،اجاره انبار شصت متری شورآباد،انبار کالا شوراباد انبارداری اجاره سوله انباری شوراباد مواد غذایی انبار مسقف انبار کالا جایگاه کالای بازرگانی اجاره کانتینر اجاره انباری شصت متری امام حسین شصت متری شورآباد اجاره انبار انبار اجاره ای در تهران انباری کوچک و بزرگ سوله اجاره ای انباری محوطه سوله سوله اجاره در تهران اجاره ی انبار کالا جایگاه کالای بازرگانی قیمت هزینه انبارداری نرخ انبارداری انبار انبار مواد غذایی انبار لوازم

اجاره انبار و اجاره سوله کارگاه و خرپا
              اجاره انبار و اجاره سوله کارگاه و  انبار عمومی شورآباد کهریزک انبارداری کالا خرپا جاره انبار در تهران,اجاره انبار,انبار,انبار در تهران,تعرفه اجاره انبار در تهران. واقع در کهریزک دارای سوله سرپوشیده، شرکت انبارهای عمومی کثیری دارای انبار عمومی تهران،انبارعمومی, کالاانباری ،انبارداری عمومی ، انبار مواد شیمیایی ،انبارشور آباد و کشتارگاه را دارد, نگهداری کالا , شرکت انبارهای عمومی کثیری, انبارعمومی نهران, انبارداري, نگهداري كالا , ترانزیت کالا, کالابر, دپو, انبار عمومی تهران, انبارسرپوشیده عمومی, انبار محوطه, انبار, انبار ... انبارهای اختصاصی کلیدی، کانتینر (نگهداری اثاث منزل) و محوطه آماده ارائه خدمات نوین انبارداری میباشدجایگاه کالای بازرگانی انبارداری در انبارهای سرپوشیده و سرباز.

 

 
 

 مشاوره و رزرو فضای انبار : 09124890120

اجاره انباری در تهران اجاره انبار عمومی در تهران انباری عمومی انباری و انبار کالای بازرگانی در بار انداز سوله
 

 

مهمترین وجه تمایز ما : مالک بودن کلیه املاک ؛

کلیه املاک انبارهای عمومی این مجموعه ملک شخصی مالک این مجموعه است و اجاره اموال دیگران نیست

شاید یکی از مهترین و شاید مهمترین مسئله در انبارداری مالک بودن ملک است یعنی مشتری کالای خود را با اطمینان در اختیار شخص صاحب ملک بسپارد . یکی از مهمترین وجه تمایز این مجموعه با سایرین در این است که مجموعه انبارهای ما کاملا و صد در صد ملک شخصی بوده و انبارداری با اموال دیگران نیست .

 

 
 
انبار کالای تجاری انبار کالای معمولی انبار کالای بازرگانی انبار کالاهای معمولی انبار برنج انبارداری برنج انبار اجاره ای انباری تجاری انباری برای اجاره تهران شورآباد شصت متری امام حسین شور آباد انبار شوراباد اجاره انبار شوراباد اجاره انبار در شصت متری شور آباد قیمت اجاره شصت متری شور آباد
         
         
   

انبار كالاي تجاري انبار عمومي كالا انبار عمومي تهران انبار عمومي شورآباد انبارهاي شورآباد انبار شورآباد انبار جاده قديم قم انبار جهت اجاره جايگاه كالاي بازرگاني انبار كالاي تجاري اجاره انبار تهران اجاره انبار در شورآباد اجاره انبار در تهران سالن سوله شورآباد

 
   
 
 
 
 
 

مجموعه انبارهای :: آتشکار ::  در مناطق :

1-تهران :  جاده قدیم قم شصت متری شورآباد -انبار سرپوشیده و محوطه باز

2- بازار تهران ( چهارراه سیروس-خیابان سرپولک )

3- تهران : کمبربندی دوم - جاده قدیم تهران قم- شورآباد

4-اصفهان : جاده راوند کاشان

5-تهران-جاده خاوران -بعد از استوک خاوران

این مجموعه آماده همکاری و ارائه خدمات انبارداری با نازلترین قیمت متناسب با بودجه مورد نظر به تجار ، واردکنندگان تولیدکنندگان و توزیع کنندگان محترم میباشد .

 امکانات انبارهای این مجموعه :

لیفتراک 1 تن الی 15 تن ، جرثقیل ، استاکر ، جک پالت ، باکس پالت ، روی پالت چینی کلیه کالاها ، ژنراتور برق خارج از مدار (جهت عدم قطع شدن برق ) ،   دوربین مدار بسته و کنترل آنلاین فضای کلیه انبارها توسط دفتر مرکزی انبار- نگهبان 24 ساعته در 3 شیفت -دستگاه یوپی اس- سگ نگهبان-سیستم لیزر - دیوار و نرده های بلند

 خدمات :

انبارداری - تخلیه بارگیری - لیفتراک - بشکه گیر - جرثقیل - کارگر ثابت جهت تخلیه و بارگیری-دیگر خدمات اعمال تغییرات مورد نظر بر روی کالای مشتری همچون کارتن زنی لیبل زدن تاریخ نگاری کالا ترکیب و تغییر کالا در محل انبار میسر خواهد بود . خدمات بسته بندی در اوزان مختلف

روش خدمات صدور حواله ، بارگیری و خروج کالا :

مشتری با صدور حواله از طریق فکس به انبار بدون نیاز به حضور خود در محل انبار دستور خروج کالا از انبار را صادر نموده و پرسنل انبار پس از بررسی و مراحل اداری خود نسبت به بارگیری و خروج کالای مشتری اقدام مینماید .

همچنین امکان مشاهده آنلاین موجودی کالا در انبار نیز از طریق دریافت شناسه ورود به صاحب کالا میسر خواهد بود .

ساعات کاری انبار همه روزه به جز ایام تعطیل از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 / پنج شنبه ها : 8 الی 13

هزینه های نگهداری انبارداری و خدمات تخلیه و بارگیری در انبارهای این مجموعه :

 مشتری میتواند به صورت اجاره فضای انبار (اجاره متری انبار) و یا به صورت قیمت تمام تمام شده با احتساب هزینه ها و لحاظ کردن آن بر هر واحد کالا ( اجاره وزنی-واحدی ) اقدام نماید .

1-اجاره متری انبار :

در روش اجاره فضا مشتری با اجاره یک متراژ فضای مشخص از انبار به هر میزان از حجم و فضای انبار میتواند نسبت به ورود کالای کالای خود تا تکمیل فضای مورد اجاره اقدام نماید در این روش نیز کلیه خدمات بارگیری و خروج کالا توسط پرسنل انبار انجام میشود .در این روش هزینه بارگیری و تخلیه جداگانه محاسبه شده ولی هزینه انبارداری و خدمات صدور حواله در قیمت متری محاسبه میگردد.

2-اجاره وزنی - واحدی :

در این روش مشتری بدون اجاره فضا و متراژ خاصی از انبار به میزان کالای ورودی به انبار بر حسب وزن و یا تعداد کالای خود هزینه پرداخت میکند که هزینه شامل بارگیری تخلیه انبارداری و کلیه خدمات خواهد بود بطور مثال برای کالایی مثل برنج کیلویی 24.5 تومان جهت کلیه خدمات برای یک ماه محاسبه میگردد . ( مثلا محاسبه هزینه یک تریلی به میزان 23 تن به شرح زیر است :  هزینه تخلیه - بارگیری-نگهداری در انبار به مدت هر ماه : 23000*24.5 : 563,500 تومان - خواهد بود )

توضیح آنکه : در صورت بالا بودن حجم کالای مشتری روش اول یعنی اجاره متری انبار از نظر اقتصادی برای مشتری توجیح اقتصادی بهتری خواهد داشت )

هزینه خدمات انبارداری و تخلیه و بارگیری متناسب با نوع کالا از نظر حجم وزن حمل و رفت و آمد کالا ئر انبار محاسبه و در ابتدای قرارداد به مشتری اعلام میگردد .

 تماس با ما :

( مشاوره و رزرو فضای انبار : 09124890120 )

دفتر فروش تهران : 22969444 - 021

دفتر مرکزی تهران - چهارراه پاسداران : 22969700 - 021

( مشاوره و رزرو فضای انبار : 09124890120 )

نکته بسیار مهم : کلیه انبارهای این مجموعه صد در صد شخصی و متعلق به خود ماست .

 سفارش اجاره انبار|درباره انبارداری از دیروز تا امروز | نرخ انبارداری سال 94

   
   
         
         
         
         

چه نکاتی را در اجاره انبار عمومی در نظر بگیریم ؟:

 

در بحث کاهش هزینه های انبارداری توجه به یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که :

نکته مهم : میزان حجم ورود و خروج کالای مشتری ( از نظر خرد بودن و انبوه بودن ) 

 

در صورتی که میزان گردش ورود و خروج کالای مشتری بالا باشد قطعا پایین بودن نرخ بهای فضای مورد اجاره مهمتر ، و بعد مسافتی انبار کم اهمیت تر میشود ؛ به چه معنا :

به این معنا که ، وقتی کالای مشتری با حجم انبوه وارد میشود و مثلا در 10 پارت خارج میشود نیازی به هزینه کردن بالا و اجاره ی فضا در منطقه بازار تهران با هزینه بالاتر وجود نداشته و صاحب کالا میتواند در انبار ارزانتر کالای خود را نگهداری نماید .

اما ؛ در صورتی که کالای مشتری جمعا هنگام ورود آن خرد باشد ، قطعا با توجه به توزیع کالا انبار نزدیک تر به بازار هدف کالا اهمیت بالاتری خواهد داشت .

امروز با رقابتی شدن بازار اکثر تجار و صاحبان کالا جهت پایین آوردن هزینه های خود تلاش میکنند تا بتوانند کالا و محصول خود را با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسانند  ؛ بخش بسیار مهم از روند تولید ، واردات کالا تا تحویل آن به مصرف کننده بخش هزینه های نگهداری ، تخلیه بارگیری و حمل کالا میباشد .

 از این رو انبار آتشکار با ایجاد و ساخت انبار در نقاط مختلف تهران جهت کاهش هزینه های انبارداری ( نگهداری کالا ) اقدامات شایانی را انجام داده است ؛ به شکلی که با ساخت انبارهای مجهز به کلیه امکانات در نقاط مناسبتر از نظر- مخارج جاری املاک- هزینه های تحمیلی به مشتری را کاهش داده است ، به طور مثال در حال حاضر انباری از این مجموعه در منطقه شورآباد با هزینه یک سوم نسبت به منطقه بازار تهران - امکان ارائه خدمات به مشتریان میباشد . کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این مورد به شما هستند . 

 

     
 

انواع فضای مورد اجاره در انبار عمومی چند دسته است ؟:

 

 انبار پوشیده:

بعضی از اجناس به علت حساسیت و مواد خاصی که در ساختمان‌شان به کار رفته باید در انباری که همه اطراف آن بسته و دارای سقف است، نگهداری شوند.

 انبار سرپوشیده:

نوعی انبار که سقف دارد ولی چهارطرف آن باز و فاقد حفاظ جانبی است اقلام یا اجناسی که در مقابل نور مستقیم آفتاب و برف و باران خاصیت خود را از دست می‌دهند، در این انبارها نگهداری می‌شوند.

 انبار باز:

 این انبار به صورت محوطه است و معمولاً اجناسی که در مقابل نور آفتاب و برف و باران خاصیت اولیه خود را از دست نمی‌دهند با رعایت اصول انبارداری در آن نگهداری می‌شوند. در واقع صنعتگران، وارد کنندگان و صادر کنندگان کالاها، عمده فروشان و گمرک از استفاده کنندگان از انبارها می‌باشند.

 

 
     
انبارها را از لحاظ ساختمان به ۳ گروه تقسیم می‌کنند:

[۱] انبار پوشیده: بعضی از اجناس به علت حساسیت و مواد خاصی که در ساختمان‌شان به کار رفته باید در انباری که همه اطراف آن بسته و دارای سقف است، نگهداری شوند.

 انبار سرپوشیده:نوعی انبار که سقف دارد ولی چهارطرف آن باز و فاقد حفاظ جانبی است اقلام یا اجناسی که در مقابل نور مستقیم آفتاب و برف و باران خاصیت خود را از دست می‌دهند، در این انبارها نگهداری می‌شوند.

 انبار باز: این انبار به صورت محوطه است و معمولاً اجناسی که در مقابل نور آفتاب و برف و باران خاصیت اولیه خود را از دست نمی‌دهند با رعایت اصول انبارداری در آن نگهداری می‌شوند. در واقع صنعتگران، وارد کنندگان و صادر کنندگان کالاها، عمده فروشان و گمرک از استفاده کنندگان از انبارها می‌باشند.

 انبارها معمولاً در شهرها، شهرک‌های صنعتی و کارخانجات ساخته می‌شوند ولی ممکن است جهت سهولت در دریافت و صدور کالا، در کنار راه‌های اصلی، فرودگاه یا بنادر ساخته شوند تا کالاها مستقیماً به انبار وارد یا از آن خارج گردد. انبارها از لحاظ کاربری نیز ممکن است انواع گوناگونی داشته باشند مثل: انبارهای کالای خطرناک مثل کالاهای آتش زا یا پرتوزا انبار یا مخزن کالاهای گران‌قیمت تقسیم انبار از دیگر جهات: - یکپارچگی (متمرکز و غیر متمرکز) - نوع کالا - خاصیت کالا - کاربرد - دوران ساخت و بهره‌برداری -

تعریف انبار :

انبار به محلی اطلاق می‌گردد که کالا، اجناس، مواد اولیه یا محصول در آن قرار دارد، این محل ممکن است سرپوشیده، محوطه سرباز، زیر زمین یا حتی داخل یک دستگاه (همانند یخچال‌های صنعتی که داخل آن مواد غذایی و فاسد شدنی نگهداری می‌شود) باشد. گاهی انبارها داخل یک شرکت یا کارخانه‌اند و گاهی در یک محیط خارج از آن قرار دارند، ولی اغلب شرکت‌ها سعی می‌کنند انبارهای خود (به خصوص انبارهای مواد اولیه) را داخل شرکت جای داده تا بتوانند کالاها و قطعات مورد نیاز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود دچار وقفه نگردند.

اهمیت انبار به عنوان محل تجمع سرمایه هر سازمان بیش از پیش نمود پیدا می‌کند. انبار به عنوان حلقه ارتباطی بین تولید، توزیع و مصرف و همچنین ارتباط بین زنجیره خرید و فروش مواد و کالا و خدمات محسوب می‌شود. نکته‌ای که در بحث انبار بسیار حائز اهمیت است تمایز بین انبارهای مختلف در یک سازمان است و نمی‌توان انبار مواد اولیه و محصول را در یک جا قرار داد و هر دو را به یک شیوه اداره کرد. به عنوان مثال روش اجرایی که برای یک انبار مواد اولیه کارخانه تولید لوازم خانگی به کار می‌رود بسیار متمایز با روشی است که در انبار محصول آن به کار برده می‌شود و هریک باید به شیوه‌ای متفاوت اداره گردند. باید این نکته را توجه داشت که انبارهای مواد اولیه از اهمیت ویژه‌ای در یک کارخانه یا کارگاه برخوردارند و اگر در زنجیره تأمین کالا، که این واحد زیر مجموعه آن است مشکلی پیش آید قطعاً تأثیر مستقیم و منفی بر تولید می‌گذارد و اگر بگوییم انبار مواد اولیه قلب تپنده یک شرکت تولیدی است سخنی به گزاف نگفته‌ایم، و هیچ سازمانی نمی‌تواند بدون داشتن یک روش مناسب و اجرایی درجهت برآوردن نیازهای بخش‌های مختلف به اهداف خود برسد. از این رو امروزه سازمان‌های موفق روشهای نوین و عملی مناسبی را در انبار و تأمین نیازهای بخش‌های مختلف مخصوصاً خط تولید که ارتباطی مستقیم با واحد انبار مواد اولیه دارد اجرا می‌کنند و این روش‌ها را با علم روز جهان، به روز می‌کنند.

البته نباید اهمیت انبار محصول را نیز نادیده گرفت زیرا همانگونه که نقش انبار مواد اولیه مهم و اساسی است انبار محصول نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر سازمانی هرچه قدر هم پیشرفته و به روز باشد و تمامی مراحل تولید یا مونتاژ به خوبی پیش رود اگر در قسمت انبار محصول خود دارای برنامه مناسبی نظیر نبود یک چیدمان مناسب و منظم و نداشتن موجودی از محصولات باشد به طور یقین با مشکلات اساسی مواجه می‌گردد و حتی ممکن است که یک محصول تولیدی قبل از اینکه به دست مشتری برسد به علت‌های مختلف در داخل انبار محصول آسیب ببیند.

 

تجهیزات انبارداری:

 سیستم‌های انبارداری با توجه به نوع کاربری و جامعه مورد استفاده بسیار متفاوت است. در برخی از جوامع انبارها هنوز به صورت سنتی اداره می‌گردند حال‌آنکه برخی از انبارها کاملاً خودکار و مکانیزه می‌باشند، بدون اینکه نیاز به نیروی کار داشته باشند و از طریق سیستم‌های دریافت و انتقال خودکار کالاها و نرم‌افزارهای لجستیکی مدیریت می‌شوند. این سیستم‌ها معمولاً در انبارهای با دماهای بسیار پایین که کار کردن در آنها دشوار است یا در مناطقی که قیمت زمین بسیار گران می‌باشد پیاده‌سازی می‌شود چرا که امکان استفاده از ارتفاع در این سیستم‌ها کاملاً مقدور می‌باشد. با توجه به کاربری و تنوع زیاد انواع انبارها، ماشین‌آلات، سیستم‌ها و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیاری متناسب با نوع کاربری انبارها توسعه یافته‌اند. از مهمترین ماشین‌آلات مربوط به انبارها می‌توان به انواع جرثقیل‌ها، لیفت‌تراک‌ها و تسمه‌نقاله‌ها برای جابجایی کالا اشاره نمود. استفاده از تکنولوژی سامانه بازشناسی با امواج رادیویی در انبارها، در برخی از صنایع مدرن متداول است. ردیابی کالاها و کنترل موجودی انبار نیز بوسیله بانک‌های اطلاعاتی و تحت نرم‌افزارهای خاص انجام می‌پذیرد.

 

تجهیزات انبارداری:

 

 سیستم‌های انبارداری با توجه به نوع کاربری و جامعه مورد استفاده بسیار متفاوت است. در برخی از جوامع انبارها هنوز به صورت سنتی اداره می‌گردند حال‌آنکه برخی از انبارها کاملاً خودکار و مکانیزه می‌باشند، بدون اینکه نیاز به نیروی کار داشته باشند و از طریق سیستم‌های دریافت و انتقال خودکار کالاها و نرم‌افزارهای لجستیکی مدیریت می‌شوند. این سیستم‌ها معمولاً در انبارهای با دماهای بسیار پایین که کار کردن در آنها دشوار است یا در مناطقی که قیمت زمین بسیار گران می‌باشد پیاده‌سازی می‌شود چرا که امکان استفاده از ارتفاع در این سیستم‌ها کاملاً مقدور می‌باشد. با توجه به کاربری و تنوع زیاد انواع انبارها، ماشین‌آلات، سیستم‌ها و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیاری متناسب با نوع کاربری انبارها توسعه یافته‌اند. از مهمترین ماشین‌آلات مربوط به انبارها می‌توان به انواع جرثقیل‌ها، لیفت‌تراک‌ها و تسمه‌نقاله‌ها برای جابجایی کالا اشاره نمود. استفاده از تکنولوژی سامانه بازشناسی با امواج رادیویی در انبارها، در برخی از صنایع مدرن متداول است. ردیابی کالاها و کنترل موجودی انبار نیز بوسیله بانک‌های اطلاعاتی و تحت نرم‌افزارهای خاص انجام می‌پذیرد.

در مجموع انبارهای عمومی آتشکار سعی شده است آخرین و پیشرفته ترین تجهیزات مورد نیاز در انبارداری بکار گرفته شود همچون دستگاه های دوربین مدار بسته نسل جدید یوپی اس های پیشرفته با خروجی بالا ، سیستم ثبت دقیق ورودی و خروجی کالا دستگاه لیزر کنترل ورود و خروج افراد و ...

 

     

آیا داشتن بیمه آتش سوزی برای انبارهای عمومی الزامیست ؟:

 

 داشتن بیمه آتش سوزی کالا الزامی بوده و هزینه آن متناسب با ارزش کالای مشتری بر عهده ایشان است ؛ انبار آتشکار جهت سهولت و کاهش هزینه های مرتبط با شرکت بیمه قرارداد همکاری بسته تا مشتری بتواند در اسرع وقت نسبت به بیمه کالای خود اقدام نماید .

 

     

 

حداقل زمان و حداقل فضایی که میتوان اجاره کرد در انبار آتشکار چقدر است ؟:

 

در کلیه انبارهای عمومی آتشکار :

فضای عمومی : حداقل فضای 50 متر مربع اجاره داده میشود - حداقل زمان عقد قرارداد نیز 1 ماهه خواهد بود .

فضای مستقل و اختصاصی : حداقل 50 متر مربع و حداقل زمان عقد قرارداد 3 ماهه خواهد بود .

 

     

مسئولیت گم شدن -کسری کالای مشتری در انبار عمومی با کیست ؟:

 

 در انبارهای عمومی آتشکار  با توجه به مکانیزم دقیق روند تحویل کالا به انبار توسط مشتری به حمدالله تا به امروز اتفاقی مبنی بر کسر کالای مشتری به وجود نیامده است ولی در مجموع چنانچه طبق برگ ورود کالا انباردار در ابتدا تعداد ورودی را تحویل گرفته و به اشتباه خروجی رخ داده باشد که طبق فرایند خروج کالا نباشد و در انتها آمار موجودی کالا اشکال داشته باشد ؛ هزینه جبران خسارت با انبار خواهدبود .

 

     

روند تحویل کالا به انبار توسط مشتری چگونه است ؟:

 

 در انبارهای عمومی آتشکار روند تحویل کالا به انبار توسط مشتری به این شکل است که مشتری ابتدا حواله ورود کالا را به انبار ارسال نموده و طبق لیست کالای ارسالی در حواله ورود انباردار اقدام به تحویل کالا نموده و شرح ان در صورت تطابق با لیست کالای مشتری تایید ان به اطلاع مشتری کتبا میرسد آمار ورود جدید از تاریخ مذکور در میزان موجودی قبلی مشتری لحاظ میشود . در ارسال کالا به انبار توجه به این نکته که کالای تحویلی به انبار عینا با لیست ورود مشتری بخواند بسیار مهم است و در محاسبات بعدی ضروری خواهد بود .

 

     
 

روش عقد قرارداد و رزرو فضا چگونه است ؟:

 

جهت عقد قرارداد و رزرو فضا شخص مسئول و یا نماینده شرکت و یا شخص مذکور با مدرک طبق جدول زیر نسبت به تنظیم قرارداد اقدام مینماید :

 

شخصی اصل و کپی کارت ملی شناسنامه و کپی کلیه اسناد مالکیت کالا مهر /امضا
شرکتی اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه مدیر عامل روزنامه رسمی + آگهی تغییرات کلیه اسناد مالکیت کالا مهر/امضا
 
     
 

روند خروج کالا در انبارهای عمومی آتشکار به چه شکل است ؟:

مشتری با صدور حواله از طریق فکس و یا تلگرام به انباردار بدون نیاز به حضور خود در محل انبار دستور خروج کالا از انبار را صادر نموده و پرسنل انبار پس از بررسی و مراحل اداری خود نسبت به بارگیری و خروج کالای مشتری اقدام مینماید .

در حواله خروج کالا بایستی : نام دقیق کالا + تعداد آن + شماره پلاک خودرو حمل کننده و تحویل گیرنده + نام راننده + (داشتن بارنامه ) + نمونه مهر و امضا صاحب کالا طبق تعریف اولیه

همچنین امکان مشاهده آنلاین موجودی کالا در انبار نیز از طریق دریافت شناسه ورود به صاحب کالا میسر خواهد بود .

ساعات کاری انبار همه روزه به جز ایام تعطیل از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 / پنج شنبه ها : 8 الی 13

 

 
     
 

ساعات کار انبار چگونه است ؟:

 

انبار های عمومی آتشکار همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 16:30 پنج شنبه ها از ساعت 8 صبح الی 13 باز میباشد .

 

 
     

نرخ خدمات انبارداری در سال 96:

 

 با توجه به تغییرات نرخ بر طبق نوع کالا جدول نرخ از سایت برداشته شده است جهت کسب اطلاع از قیمت با شماره های 55336109 - 22969700 و همراه مسئول فروش : 09124890120 تماس حاصل فرمایید .

 

     

برای کاهش هزینه های انبارداری کدام روش اجاره انبار بهتر است ؟:

امروز با رقابتی شدن بازار اکثر تجار و صاحبان کالا جهت پایین آوردن هزینه های خود تلاش میکنند تا بتوانند کالا و محصول خود را با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسانند  ؛ بخش بسیار مهم از روند تولید ، واردات کالا تا تحویل آن به مصرف کننده بخش هزینه های نگهداری ، تخلیه بارگیری و حمل کالا میباشد .

 از این رو انبار آتشکار با ایجاد و ساخت انبار در نقاط مختلف تهران جهت کاهش هزینه های انبارداری ( نگهداری کالا ) اقدامات شایانی را انجام داده است ؛ به شکلی که با ساخت انبارهای مجهز به کلیه امکانات در نقاط مناسبتر از نظر- مخارج جاری املاک- هزینه های تحمیلی به مشتری را کاهش داده است ، به طور مثال در حال حاضر انباری از این مجموعه در منطقه شورآباد با هزینه یک سوم نسبت به منطقه بازار تهران - امکان ارائه خدمات به مشتریان میباشد . کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این مورد به شما هستند . 

 

     

 برای هر کانتینر 40 و 20 فوت چند متر فضا در انبار اجاره کنیم ؟ :

 

معمولا بسته به تعداد تنوع کالا و ظرافت آن ( از نظر فیزیک کالا ) مشتری بایستی با شناخت از کالای خود اقدام به اجاره فضای متناسب نماید ، به طور مثال وقتی کالا شکستنی میباشد قاعدتا نمیشود از ارتفاعی معینی کالای را بالاتر چید و یا وقتی از لحاظ وزنی ازتفاع زیاد کالای زیرین را از بین میبرد نمیشود کالا را بیش از یک حد مشخص بالاتر چید ولی آن چیزی که عرف است و برای تنوع کالا به صورت حداکثر 5 نوع در یک کانتینر 40 فوت میزان فضای مورد نیاز به این شکل طبق جدول زیر محاسبه میشود : ( ارقام زیر تقریبی است و غیر قابل استناد - برای محاسبه دقیق تر بایستی نوع کالا و اطلاعات آن موجود باشد )

نوع کانتینر نحوه محاسبه ( برای حداکثر 5 نوع کالا ) فضای مورد نیاز (تقریبی ) با محاسبه محل گذر
کانتینر 40 فوت 12*2.4*2.8 80.64 متر مربع
کانتینر 20 فوت 6*2.4*2.8 40.32 متر مربع
میزان ارتفاع جهت چیدن تا ارتفاع حداکثر 3 متر میباشد در محاسبه فوق
     

نحوه تعریف خروج کالا از انبار با فکس و تلگرام جهت سهولت :

صاحب کالا میتواند جهت خروج راحت تر و سریع تر کالای خود از انبار از 2 روش ارسال فکس و یا ارسال حواله از طریق تلگرام اقدام نماید . حواله ارسالی بایستی شامل مشخصات راننده و ماشین + اطلاعات دقیق کالای خروجی به همراه نمونه مهر و امضای صاحب کالا باشد .

 

     

تنها چه کسانی میتوانند کالای وارد شده به انبار عمومی را خارج کنند ؟ :

صاحب کالا هنگام عقد قرارداد میتواند حداکثر 2 امضا و مهر را جهت خروج کالای خود در سیستم انبار تعریف نماید که آورنده حواله با آن نمونه و مهر و امضا صاحب کالا تلقی شد  ( در صورت تعریف ارائه به صورت تحویل فیزیکی حواله ) که در صورت خروج به صورت فکس و یا تلگرام ارسال تصویر حواله با نمونه مهر و امضا صاحب کالا انباردار اقدام به خروج کالا مینماید . لذا انبار تحت هیچ شرایط نمیتواند کالا را بدون مهر و امضای تعریف شده به شخص دیگری تحویل دهد مگر تغییر مجدد آن توسط شخص تصمیم گیر اولیه مراجعه کننده جهت عقد قرارداد .

 

     

کالای وارداتی چه مدارکی برای تخلیه در انبار عمومی نیاز دارد ؟ :

 

صاحب کالا موظف است چنانچه کالای ایشان وارداتی است کلیه مدارک ورود قانونی کالای خود به کشور را به انبار تحویل دهد این مدارک شامل : برگ سبز + پته عبور + بارنامه + مجوز ورود کالا + برگ اظهارنامه گمرکی + مشخصات کارت بازرگانی+برگ توزین گمرک + برگ رسید گواهی ارسال بار از گمرک با درج دقیق محل تخلیه ی کالا در مقصد .

 

     

پرداخت هزینه انواع بیمه در انبار عمومی با کیست ؟ :

 

هزینه پرداخت هر نوع بیمه نامه در انبار با صاحب کالا خواهد بود ؛ که ایشان با توجه به ارزش کالای خود بایستی اقدام به بیمه نمودن کالای خود نماید .

 

     

جبران خسارت ، سرقت کالا در انبار عمومی با کیست ؟:

 

در انبار عمومی بایستی حداکثر تلاش صورت بگیرد تا شرایط امنیت انبار برقرار شود و امکانات جلوگیری از سرقت کالا پیش بینی شده و فراهم شود بدین معنی که در انبار عمومی یکسری اقدامات همچون نگهبان ثابت ، سگ نگهبان دستگاه یوپی اس دوربین مدار بسته ، کنترل آنلاین دوربین ها از مکانی خارج از انبار کنترل موقعیت کنتور برق اجرای نورپردازی غیر قابل دسترس تدابیر ویژه رفت و آمد بایستی برقرار شود . که در صورت عدم توجه به این موارد انبار مسئول پاسخگویی به مشتری خواهد بود .

 

     

 وظایف انباردار چیست ؟:

انبارداری عبارت است از دریافت مواد و اقلام ، نگهداری صحیح و تحویل به موقع آن ها به مصرف کننده با رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان به نحوی که با اعمال کنترل دقیق از میزان موجودی کالا در انبار و مقدار مصرف آن و نیز از انباشته شدن بیش از حد موجودی ها جلوگیری شود.

به عبارت دیگر ، انبارداری شامل سیستم های قرار گرفتن جنس در انبار و ایجاد روشها و اعمال مدیریت کنترل موثر از زمان دریافت تا لحظه تحویل است.

اهداف و وظایف انبارها:

هدف از تشکیل و ایجاد انبارها چه در سازمان های دولتی و چه در بخش خصوصی تامین ، نگهداری و درز دسترس قرار دادن مجموعه وسایل مورد نیاز آنها است ، اگر مواد و لوازم مورد نیاز  به موقع تهیه و در دسترس واحد مصرف کننده قرار داده نشود ، در گردش کار و فعالیت های آن موسسه وقفه ایجاد می شود.

وظایف انبارها را می توان به شرح زیر بازگو کرد:

برنامه ریزی و مراقبت جهت حفظ مقدار موجودی هر یک از اقلام کالاهای مورد نیاز سازمان در حد مطلوب خود.

همکاری و مساعدت در خرید، تامین و تهیه کالا ها و کنترل و دریافت کالاهای خریداری شده.

نگهداری کالاها در انبار به نحو صحیح و تسریع در امر تحویل با رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان.

اجرای وظایف فوق مطابق با اصول و ضوابط صحیح انبارداری موجب تسریع در انجام امور سازمان و تولید بی وقفه و مرغوب و صرفه جویی و کاهش هزینه های تولید شده و بنیه مالی سازمان را تقویت می کند.

اجرای قوانین و دستوالعمل های سازمان در کلیه امور ، خصوصا انبارداری که جنبه مالی دارد لازم الاجرا ست و عدول از آن کیفر به همراه دارد.

براي محاسبه فضاي انبار بايد مراحل زير طي شود:

وظايف انبار مربوطه مشخص شود.

مشخصات اقلام شامل نوع، خصوصيات فيزيکي (وزن، حجم، شکل ظاهري و … )، نحوه و محل انبار کردن (قفسه، محل باز، روي زمين و …) مشخص شوند.

روش حمل مشخص شود.

نحوه ورود و خروج مواد مشخص شود.

نکات مهم در طراحي انبار

اقلامي که استفاده متعدد و زياد دارند يا اقلام حجيم و سنگين بهتر است نزديک به محل مصرف انبار شوند يا نزديک در ورودي باشند.

در قفسه بندي بهتر است اقلام حجيم و بزرگ در طبقات پايينتر چيده شوند.

از ارتفاع حداکثر استفاده به عمل آيد.

قابليت دسترسي به همه مواد وجود داشته باشد.

حداکثر استفاده از نيروي انساني موجود و امکانات حمل و نقل به عمل آيد.

خروج غير قانوني اقلام بايد توسط طراح به حداقل برسد.

يک سيستم اطلاعاتي مناسب بايستي براي انبار طراحي گردد.

 

وظایف اصلی شخص انباردار در انبار عمومی :

 1 .تحویل گرفتن اجناس خریداري شده و مورد نیاز سازمان و رسیدگی طبق اسناد و مدارك خرید

 .2صدور قبض انبار یا برگ رسید جنس به انبار پس از تحویل گرفتن کالا

 3 .صدرو حواله انبار هنگام تحویل دادن کالا

4 .صدور حواله مرجوعی ، برگشت از خرید و سایر فرمهاي مشابه

 5 .مراقبت و نگهداري کالاها از سرقت ، صدمه ، حادثه و غیره

 6 .صدور برگ درخواست خرید کالا در صورت لزوم

7 .ثبت مشخصات و تعداد اجناس وارده و صادره در دفاتر و کارتهاي انبار

8 .طبقه بندي ، تنظیم و کدگذاري کالا واجناس

 9 .ارائه گزارشات لازم به مقامات ذیربط

 10 .بایگانی اسناد و مدارك مربوط به انبار و تهیه کارت براي هر یک از اقلام انبار

 11 .به طور کلی انباردار باید با اصول و روشهاي نوین انبارداري آشنا شده تا همیشه یک سیستم انبارداري کارا و به هنگام داشته باشد.

 12.شماره گذاري اموال پلاك وتحویل آنها به پرسنل

 13 - نگهداري لیست برداري و آمار گیري اموال موجود در واحد زیرمجموعه

 

     

روش صحیح چیدمان در انبار های عمومی :

 

انواع چیدمان و جانمایی كالا در انبارها

چیدمان به روشهای متفاوتی که  جهت چینش(انبارش) و نگهداری اقلامدر محوطه انبارها و راهرو ها و  محوطه های رو بازسازمان اطلاق  می شود. اصطلاحان چیدمان در انبارها را می توان موقعیت قرارگرفتن کالاها در انبار نامید.  بدیهی است که منظور از پیشنهاد چیدمان برای یک پروژه خاص انتخاب مناسب ترین راه و ارائه آن برای کنار هم قرار دادن و به اصطلاح چینش مناسب اقلام در کنار هم می باشد.

براحتی می توان ادعا کرد که از مفهوم چیدمان بغیر از مقوله انبار در بسیاری از سازمانها، ادارات،  فروشگاه ها،  پارکینگ ها و مکان های عمومی،  یا حتی سازمان های نظامی و ارتشها استفاده میشود. شاید بتوان گفت  نظامیان اولین نفراتی بودند که از مفهوم چیدمان و یا همان آرایش در آموزش ها و جنگها بهره جستند. لیکن از زما نی که انبارها به مفهوم امروزی در صنابع مختلف شکل گرفتند همواره چیدمان (layout – location) یکی از مسائل مهم در انبارها بوده است در وحله  اول پیدا کردن جای مناسب جهت ایجاد فضاهای انبار و یا به اصطلاح چینش انبار در سطح سازمان و یا جایگذاری انبار در سایت مد نظر مدیران انبار بوده است و در مرحله بعدی موقعیت قرار گرفتن هر کالا در انبار به نحوی که براحتی قابلیت ردیابی داشته باشد و دسترسی آسانی را به آن داشته باشیم، جزء مسائل مهم انبارها بوده است.

مهارت انتخاب چیدمان بخش مهمی از استراتژی انبار می باشد به نحوی که یک چیدمان خوب و موثردر انبار می تواند به عنوان یک مزیت رقابتی برای سازمان دیده شود. همچنین یک چیدمان مفید و قابل انعطاف می تواند سازمان را برای رسیدن به اهداف خود سوق دهد. این مهم را می توان در شرکتهای پخش که دارای انبارهای بسیار با موقعیتهای  جغرافیایی متفاوت داخلی و خارجی  و شبکه های پخش مویرگی و حتی بازارهای خاص خرده فروشی هستند براحتی حس کرد.  در جایی دیگر می توان قابلیت ارتقاء سازمان را در انبارهای شرکتهای تولیدی با داشتن خطوط مونتاژ و بهره گیری از چیدما ن موثر و منعطف مشاهده نمود. در شرکت های پروژه محور بدلیل تفاوت عمده ای که در ماهیت کاری مشاهده می شود ناچار به استفاده تلفیقی از روشهای استاندارد چیدمان در بخش کالا هستیم. به همین دلیل است که مدل های مختلط یعنی استفاده از انواع چیدمان در سازمان های پروژه محور انعطاف پذیری و پوششهای لازم را توسط انبار به بخش های اجرایی پروژه می دهد به عنوان مثال می توان با بهره گیری از چیدمان فرایندی کلیه مصالح سنگی و سیمان را در قسمت بچینگ جهت چینش پیش بینی کرد.

برای چیدمان به شکل عام روشهای گوناگونی وجود دارد انتخاب و استقرار هریک از این روشها رابطه تنگاتنگی با صنعت و یا بهتر بگویم گردش اقلام خواهد داشت جهت یادآوری به چند نوع روش استاندارد که در مقوله چیدمان کاربرد زیادی دارد اشاره میکنم.

الف ) چیدمان های ثابت

ب ) چیدمان های فرایندی

ج ) چیدمان های تولیدی

د ) چیدمان های خدماتی

ه ) چیدمان های اداری

و ) چیدمان های فروشگاهی

ز ) چیدمان انباری

همانطور که دیده می شود چیدمان در انبار یکی از روشهای استاندارد چیدمان می باشد که در این زمینه چیدمان انباری برایند فاکتورهای مختلفی است. یعنی فاکتورهای زیادی بروی انتخاب نوع چیدمان در انبارتاثیر می گذارند، از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1 – تجرب، هنر و آشنایی انبارداران به صنعت مورد نظر

2 - گردش اقلام

3 – ابعاد و اندازه

4 – نوع کالا

5 – نوع انبار

6 – وسایل مورد نیاز جهت جابه جایی و بارگذاری در قفسات (Loading – Unloading)

7 – محل و یا نوع مصرف

8 – عمر مفید یا تاریخ انقضاء

9 – امکان مشاهده و لمس

10 – سهولت در تردد پرسنل انبار با ایجاد راهرو های مناسب و استاندارد

11 – چیدمان به نجوی که امکان مقایسه و یا استفاده از کالای مشابه را داشته باشیم.

12 – دسترسی آسان به کالاهای فصلی

13 – حتی الامکان چیدمان به نحوی باشد که اقلام موجود در انبار قابل شمارش باشند.

14 – چیدمان آشکار(عدم پنهان شدن کالا در پشت کالاهای دیگر)

15 – دسته بندی بر اساس کدینگ

16 – استفاده بهینه از فضا

17 – کاهش خسارت مواد بر اثر چیدمان نادرست

18 – تعداد پرسنل اجرایی شاغل در انبار

19 – الگوی گردش مواد و جریان اطلاعات

20 – شناسایی و ردیابی کالا در انبار (Location)

البته فاکتورهای بیشتری بر چیدمان در انبارها تاثیر گذار هستند و موارد فوق المانهای شاخص و ملموس در این زمینه محسوب می شوند. به نظر من اگر بخواهیم به این عوامل موثر بر روی چیدمان در انبار ارزش گذاری کنیم بیشترین مقدار مختص آیتم اول یعنی تجربه، هنر و آشنایی پرسنل شاغل در انبار به متریال مورد گردش و فرایند تولید یا اجرا در پروژه خواهد بود یعنی یک Material Man خوب که فراید تولید اشنا باشد بهترین چیدمان را در صورت داشتن تجربه کافی در کار انبار پیاده خواهد کرد. همانطور که قبلا اشاره شد انتخاب یک چیدمان صحیح در انبار سازمان می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها و دوباره کاری ها و اصلاح فرایند گردش مواد یک مزیت رقابتی برای سازمان به شمارآید. در این زمینه بدلیل وضوح انتخاب سرفصلها و طولانی شدن مبحث از توضیح آنها خودداری به عمل می آید.شاید بتوان گفت مهمترین هدفی که از پیاده سازی چیدمان مناسب در انبارها دنبال میکنیم این است که همواره بدنبال روشی در چیدمان اقلام در انبار باشیم به نحوی که گردش کالا و مواد دارای جریانی ساده و مناسب از مرحله دریافت تا مرحله تحویل کالا به مشتری را تضمین نماید.

 

     

انواع تخلیه کالا در انبار ها و روش های صحیح آن:

 

پذیرش کالا:صاحبان کالا یا شرکت‌های حمل و نقل متقاضی استفاده از خدمات انبارداری با توجه به قوانین، مجوزهای لازم برای ورود کالا به انبار را ارایه می‌کنند. این مجوزها ممکن است شامل درخواست تحویل کالا به انبار و مدارک مربوط به کالا (نظیر اظهارنامه، مانیفست، پته گمرکی، مجوزهای گمرک) باشد.

معمولاً با ورود کالا به پشت درب انبار بایستی کنترل‌های نگهبانی و امنیتی انجام پذیرد سپس کالا وارد محوطه پذیرش شود.

در محوطه پذیرش مسئولین انبار کالاها را از لحاظ شکلی و تعداد با اطلاعات اظهار شده کنترل می‌نمایند و در صورت مغایرت صورت جلسه تنظیم می‌شود.

 با توجه به نوع و وضعیت کالا و امکانات انبار، در این قسمت کالاها دسته‌بندی می‌شوند و به انبار متناسب ارسال می‌شوند. جاگذاری و جابجایی کالا:پس از ورود کالا به انبار لازم است تا براساس استانداردهای موجود در خصوص نحوه ذخیره‌سازی کالا، مکان مناسبی برای هر کالا در نظر گرفته و کالا در محل مورد نظر جاگذاری شود. محل نگهداری دقیق کالا در داخل انبار باید در اسناد کاغذی یا سامانه‌ی مدیریت انبار ثبت شود. پس از تکمیل فرایند تحویل، صاحب کالا یا نمایندهٔ قانونی وی که ممکن است شرکت حمل‌ونقل باشد رسید یا قبض انبار را دریافت می‌کند.

صاحب کالا از کالای تحویل شده به انبارهای عمومی می‌تواند به‌عنوان وثیقه یا تضمین برای دریافت اعتبار یا وام از بانک‌ها و مؤسسه مالی و اعتباری استفاه نماید.[۳] در این‌صورت انبارهای عمومی رسمی که اساسنامه آن‌ها بر اساس تصویب‌نامه قانونی انبارهای عمومی مصوب ۱۳۴۰[۴] به تأیید هیئت نظارت بر انبارهای عمومی رسیده باشد، امکان صدور برگه وثیقه برای صاحب کالا را خواهند داشت. انتخاب و گردآوری کالا برای خروج:در صورت درخواست صاحب کالا برای خروج کالا از انبار، پس از انجام تشریفات خروج کالا، عملیات گردآوری کالا از سطح انبار و حمل آن به نقطهٔ تحویل انجام می‌شود.

در انبارهای عمومی رسمی، کالایی که برای آن برگه وثیقه صادر شده باشد و هنوز در وثیقه بانک یا مؤسسه دیگری باشد اجازه خروج ازانبار را نخواهد داشت.

[۵] بسته‌بندی و تحویل کالا:پس از صدور مجوز خروج کالا، با دریافت اطلاعات مربوط به تحویل کالا و وسیلهٔ نقلیه، منابع لازم برای انجام بارگیری کالا تخصیص داده می‌شود و در صورتیکه صاحب کالا درخواست بسته‌بندی داشته باشد، کالاهای مورد نظر بسته‌بندی و بارگیری می‌شوند. درصورت نیاز بایستی فهرست اقلام بارگیری شده و مشخصات آن‌ها در قالب مستندات خاصی (مانیفست، فاکتور، بارنامه و) تهیه و ارائه شود

 

     

یک روش مهم در کاهش هزینه های انبارداری و نگهداری کالا :

 

امروز با رقابتی شدن بازار اکثر تجار و صاحبان کالا جهت پایین آوردن هزینه های خود تلاش میکنند تا بتوانند کالا و محصول خود را با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسانند  ؛ بخش بسیار مهم از روند تولید ، واردات کالا تا تحویل آن به مصرف کننده بخش هزینه های نگهداری ، تخلیه بارگیری و حمل کالا میباشد .

 از این رو انبار آتشکار با ایجاد و ساخت انبار در نقاط مختلف تهران جهت کاهش هزینه های انبارداری ( نگهداری کالا ) اقدامات شایانی را انجام داده است ؛ به شکلی که با ساخت انبارهای مجهز به کلیه امکانات در نقاط مناسبتر از نظر- مخارج جاری املاک- هزینه های تحمیلی به مشتری را کاهش داده است ، به طور مثال در حال حاضر انباری از این مجموعه در منطقه شورآباد با هزینه یک سوم نسبت به منطقه بازار تهران - امکان ارائه خدمات به مشتریان میباشد . کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این مورد به شما هستند . 

در بحث کاهش هزینه های انبارداری توجه به یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که :

نکته مهم : میزان حجم ورود و خروج کالای مشتری ( از نظر خرد بودن و انبوه بودن ) 

 

در صورتی که میزان گردش ورود و خروج کالای مشتری بالا باشد قطعا پایین بودن نرخ بهای فضای مورد اجاره مهمتر ، و بعد مسافتی انبار کم اهمیت تر میشود ؛ به چه معنا :

به این معنا که ، وقتی کالای مشتری با حجم انبوه وارد میشود و مثلا در 10 پارت خارج میشود نیازی به هزینه کردن بالا و اجاره ی فضا در منطقه بازار تهران با هزینه بالاتر وجود نداشته و صاحب کالا میتواند در انبار ارزانتر کالای خود را نگهداری نماید .

اما ؛ در صورتی که کالای مشتری جمعا هنگام ورود آن خرد باشد ، قطعا با توجه به توزیع کالا انبار نزدیک تر به بازار هدف کالا اهمیت بالاتری خواهد داشت .

امروز با رقابتی شدن بازار اکثر تجار و صاحبان کالا جهت پایین آوردن هزینه های خود تلاش میکنند تا بتوانند کالا و محصول خود را با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده برسانند  ؛ بخش بسیار مهم از روند تولید ، واردات کالا تا تحویل آن به مصرف کننده بخش هزینه های نگهداری ، تخلیه بارگیری و حمل کالا میباشد .

 از این رو انبار آتشکار با ایجاد و ساخت انبار در نقاط مختلف تهران جهت کاهش هزینه های انبارداری ( نگهداری کالا ) اقدامات شایانی را انجام داده است ؛ به شکلی که با ساخت انبارهای مجهز به کلیه امکانات در نقاط مناسبتر از نظر- مخارج جاری املاک- هزینه های تحمیلی به مشتری را کاهش داده است ، به طور مثال در حال حاضر انباری از این مجموعه در منطقه شورآباد با هزینه یک سوم نسبت به منطقه بازار تهران - امکان ارائه خدمات به مشتریان میباشد . کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این مورد به شما هستند . 

 

     

 

کل هزینه های انبارداری و نگهداری کالا چقدر است ؟:

 

هزینه های نگهداری کالا در انبار شامل موارد جدول زیر خواهد بود :

روش اول : هزینه تخلیه + بارگیری

(بدون محدودیت زمانی)

اجاره فضای مورد نیاز ( به صورت متری )

شامل هزینه انبارداری

به صورت ماهیانه

روش دوم : هزینه تخلیه بارگیری انبارداری بر حسب تعداد و وزن کالا به صورت اجاره 45 روزه
 
     

برخی مشتریان ما

 
       
         
 

 
 

 
         
         
         
         

ابزار وبمستر